1. Pred nama je Uskrsni, Vazmeni Tjedan, gdje Crkva na poseban način slavi svakog dana Uskrsnuće Isusa Krista. Neka što duže živi u nama i u našim obiteljima radost ovog događaja!
  2. Na Uskrsni ponedjeljak sv.mise bit će u katedrali u 10:30 sati i u Misericordiji u 19:00
  3. U četvrtak u Misericordiji započinje trodnevnica uoči blagdana Božjeg milosrđa. U 18:15 krunica s razmatranjem ( predvode radnici milosrdnog Isusa), u 19:00 sati sv. Misa.
  4. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 12 sati i prilika za ispovijed.
  5. Slijedeće nedjelje slavimo Nedjelju Božjeg milosrđa. Svečana sv. Misa i krunica Božjeg Milosrđa bit će u 15:00 sati. Ostale mise su kao i svake nedjelje.