1. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 12 sati i prilika za ispovijed.
  2. I ove godine organizira se već tradicionalno hodočašće vjernika Porečke i Pulske biskupije u Marijansko svetište na Trsatu, u Rijeci. Ove će godine biti u subotu, 4. rujna godine. Svečano misno slavlje započet će u 11,00 sati u perivoju Svetišta. Predvoditelj slavlja biti će mons. Ivan Milovan, porečki i pulski biskup u miru. U Svetištu, kako je već uobičajeno, biti će mogućnost za ispovijedi i prije mise, za vrijeme mise i poslije mise. Ove godine smo pozvani da se uključimo na ovo hodočašće na taj način da se organiziramo polazak privatno s autima. Za one koji ne mogu hodočastit autima, postoji mogućnost da se kreće autobusom iz Rive (preko puta Carine blizu kružnog toka) možete se javiti nakon mise.
  3. Jubilarno, 25. istarsko hodočašće na Trsat pješice održat će se od 2. do 4. rujna 2021. Blagoslov i polazak hodočasnika bit će u četvrtak, 2. rujna, u 12 sati, u pazinskom Franjevačkom samostanu Marijina Pohođenja.
  4. U nedjelju 5.rujna. slavimo sv. Majku Tereziju iz Kalkute. Svečana sveta misa bit će u 10:30 sati u  pulskoj katedrali u kojoj se nalazi njezin kip. Za vrijeme mise bit će izložene relikvije sv. Majke Terezije za javno štovanje.