1. U petak u Misericordiji  je cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19 sati. Bit će isto tako i prilika za sv.ispovijed.
  2. Sljedeće nedjelje bit će Prva Sveta Pričest, u katedrali u 10.30 sati.

Ove godine željom roditelja prvopričesnika iz talijanske grupe, Prva Sveta Pričest će se slaviti u zajedništvu sa prvopričesnicima iz hrvatske grupe. Svečana Sv. Misa bit će dvojezična.

Zato vas pozivamo da se odazovete na ovo veliko slavlje naše župe. Također vas pozivamo da u našim molitvama stavimo i naše prvopričesnike.

1. La Messa in italiano delle 9.00 la prossima domenica non si ci celebrerà, poiché alle 10.30 ci sarà la Prima Comunione dei bambini italiani e croati, insieme. Questa messa della Prima Comunione sarà bilingue. Vi invitiamo a pregare per i nostri comunicandi!
  2. Obavijest za prvopričesnike – u ponedjeljak i u petak u 17 sati u katedrali bit će probe za Prvu Pričest i Prva Sveta Ispovijed.