Župne obavijesti 28.01.2024.

Ovaj tjedan Crkva slavi u srijedu, Sv. Ivana don Bosca; u petak, Prikazanje Gospodinovo; u subotu, Sv. Blaža.

Svaki utorak u Misericordiji ozganiziramo “ Duhove večeri za mlade“, u 18:00 sati Sveta Misa, a nakon mise klanjanje i slavljene (predvode grupa Jerihon).

Svaki četvrtak u župnom uredu katedrale u 19:00 sati organiziramo Biblijsku večer- LECTIO DIVINA (Božansko čitanje), to je molitva nad tekstom iz Svetog pisma.

U ponedjeljak 1.2024 u 20:00 sati započinju kateheze za mlade i odrasle. Kateheze će se održavati u dvorani župe svaki ponedjeljak i četvrtak u 20:00 sati.

U petak Crkva slavi Svijećnicu blagdan Prikazanja Gospodinova u Hramu, taj dan slavimo i Dan posvećenog života. Svečana Sv. Misa s obredom blagoslova svijeća bit će u Misericordiji u 18:00 sati.

U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 18:00 sati i prilika za sv. ispovijed od 9:00-13:00.

U subotu slavimo Blaža – biskupa i mučenika, Sveta Misa bit će u Misericordiji u 8:00 sati, nakon mise bit će blagoslov

U subotu u župnoj dvorani bit će vjeronauk za prvopričesnike: u 10 sati (za hrvatsku grupu).

Vjeronauk za krizmanike bit će u nedjelju nakon župne mise u 10:30.