Župne obavijesti 18.02.2024.

Kroz korizmeno vrijeme u našoj župi u jutro (od ponedjeljka do petka) u 6.00 sati u župnoj dvorani (ulaz od Kandlerove ulice) molimo jutarnju molitvu časoslova.

Svaki ponedjeljak i četvrtak u 20 sati u župnoj dvorani katedrale održavaju se kateheze za mlade i odrasle.

Svaki utorak u Misericordiji ozganiziramo “Duhove večeri za mlade“, u 18:00 sati Sveta Misa, a nakon mise klanjanje i slavljene (predvode grupa Jerihon).

U četvrtak Crkva slavi blagdan Katedre Sv. Petra apostola.

Svaki četvrtak u župnom uredu katedrale u 19:00 sati organiziramo Biblijsku večer- LECTIO DIVINA (Božansko čitanje), to je molitva nad tekstom iz Svetog pisma.

U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 17:20 sati i prilika za sv. ispovijed od 9:00-13:00.

Po tradiciji, za vrijeme korizme postoji pobožnost križnog puta. U našoj župi će se održavati utorkom i petkom u Misericordiji u 17:30.

U subotu nemamo vjeronauk za prvu pričest jer su školski praznici.