Župne obavijesti 15.09.2024.

Ovaj tjedan Crkva slavi: u ponedjeljak Sv. Eufemiju; u petak Sv. Andriju Kima i korejske mučenike; u subotu blagdan Sv.Mateja, apostola i ev.

U petak je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u Misericordiji od 9 do 19 sati i prilika za sv. ispovijed od 9.00 do 13.00.

U subotu 28. rujna 2024., u Svetvinčentu, u rodnoj župi bl. Miroslava Bulešića, uz 11. obljetnicu njegove beatifikacije bit će IX. susret hrvatskih i slovenskih katoličkih vjernika, pod geslom „Moja osveta je oprost.“ Duhovni program započinje u 10:00 sati a u 11:00 sati bit će svečana Sv. Misa koju će predvoditi mons. Ivan Štironja, biskup porečki i pulski a propovijedati mons. Jurij Bizjak, koparski biskup.
Zbog organizacije ručka za hodočasnike, do 23. 9. molimo da se prijavite u župni ured za vaše sudjelovanje na susretu u Svetvinčentu.