Župne obavijesti 01.09.2024.

U petak je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u Misericordiji od 9 do 19 sati i prilika za sv. ispovijed od 9.00 do 13.00.

Pozivamo sve župljane na redovito hodočašće Majci Božjoj Trsatskoj, u subotu, 7. rujna 2024. godine. Svečanu koncelebriranu misu u 11,00 sati predvodit će naš biskup mons. Ivan Štironja. Neka se prijave oni koji žele poći s autobusom. Autobus kreće iz stanice ( preko puta Osnovne Škole Šijana) kod autobusnog kolodvora u 7:15, cijena je 10 eura, prijavite se najkasnije do četvrtka 5.rujna.2024, zbog organizacije autobusa.

Zbog hodočašća naše biskupije na Trsat, u subotu nema Sv. Mise u Misericordiji. Nakana koja je zapisana za subotu Misericordiji, slavit ćemo je na Trsatu.

U četvrtak slavimo Sv. Majku Tereziju iz Kalkute. Svečana Sv. Misa bit će u pulskoj katedrali u kojoj se nalazi njezin kip. Za vrijeme mise bit će izložene relikvije sv. Majke Terezije za javno štovanje. Taj dan nema mise u Misericordiji, a nakana koja je bila namijenjena za Misericordiju, bit će služena u katedrali.