Župne obavijesti 19.05.2024.

Na Duhovski ponedjeljak – spomendan Marije Majke Crkve, 20. svibnja u 19 sati, u pulskoj katedrali Uznesenja Blažene Djevice Marije, bit će Sv. Misa i susret molitvenih zajednica, crkvenih pokreta i udruga Porečke i Pulske biskupije. Sv. Misu i susret predvodit će naš biskup mons. Ivan Štironja.

Svaki utorak u Misericordiji organiziramo “ Duhove večeri za mlade“, u 19:00 sati Sveta Misa, a nakon mise klanjanje i slavljene (predvode grupa Jerihon).

Svaki četvrtak u župnom uredu katedrale u 20:00 sati organiziramo Biblijsku večer- LECTIO DIVINA (Božansko čitanje), to je molitva nad tekstom iz Svetog pisma.

U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 19:00 sati i prilika za sv. ispovijed od 9:00-13:00.

Ured za obitelj Porečke i Pulske biskupije organizira hodočašće od 22.6.-25.6.2024 i BIH (Svetište Sv.Ivana u Podmilačje). Na oglasnoj ploči imate plakat sa informacijama.