Župne obavijesti 31.03.2024.

Pred nama je Uskrsni, Vazmeni Tjedan, gdje Crkva na poseban način slavi svakog dana Uskrsnuće Isusa Krista. Neka što duže živi u nama i u našim obiteljima radost ovog događaja!

Na Uskrsni ponedjeljak Sv. Misa bit će u Misericordiji u 19:00.

Svaki utorak u Misericordiji organiziramo “ Duhove večeri za mlade“, u 19:00 sati Sveta Misa, a nakon mise klanjanje i slavljene (predvode grupa Jerihon).

U četvrtak u Misericordiji započinje trodnevnica uoči blagdana Božjeg milosrđa. U 18:30 krunica s razmatranjem (predvode radnici milosrdnog Isusa), u 19:00 sati sv. Misa. (Trodnevnicu predvode pavlini iz Sv. Petra u Šumi)

Četvrtak- Sv. Misa u 19:00

Petak- Sv. Misa u 19:00

Subota-Sv. Misa u 08:00

U četvrtak nakon večernje mise u Misericordiji započinje 40 h klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom do subote u 7:30.

Zbog trodnevice, u četvrtak nemamo Biblijsku večer- LECTIO DIVINA.

U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom i prilika za svetu ispovijed od 9:00-13:00.

Slijedeće nedjelje slavimo Nedjelju Božjeg milosrđa.

Svete mise su u 8:00 u misericordiji, u 9:00 na talijanskom jeziku u katedrali i u 10:30 misa za narod u katedrali.

Svečana sv. Misa i krunica Božjeg Milosrđa bit će u 15:00 sati u katedrali. Svetu misu predvodit će mons. Ivan Štironja, biskup porečki i pulski. Zbog mise u 15:00 sati nema večernje Sv. Mise u 19:00 sati u Misericordiji.