Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije Pula
Katedrala Uznesenja Blažene Djevice Marije
  1. U ponedjeljak je godišnjica smrti biskupa Mons. Antuna Bogetića, svetu misu u 19:00 sati u katedrali predvodit će Mons. Ivan Milovan, biskup u miru. Taj dan nema mise u Misericordiji.
  2. Molitveni tjedan za duhovna zvanja

Slijedeće nedjelje, 25.travnja je IV. vazmena nedjelja- Nedjelja Dobroga Pastira i 58. svjetski molitveni dan za nova duhovna zvanja. Kroz ovaj tjedan svakog dana molit ćemo i razmišljati na temu duhovnih zvanja za vrijeme večernje svete mise. U srijedu i u nedjelju, molit ćemo meditativnu krunicu slavnih otajstva za duhovna zvanja s početkom u 18:20 u Misericordiji.

U petak u 18:30 u  Misericordiji pred izloženim Presvetim molit ćemo duhovna zvanja.                                                                                                                                 

  1. Župna kateheza- Budući da zbog opasnosti od zaraze korona virusom predviđena nastava „na daljinu“župni vjeronauk se neće održati sve dok ne počne redovita nastava u školi. Neka za sada prvopričesnici i krizmanici dođu samo  na svete mise .
  2. U petak u Misericordiji je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 9 do 12 sati i prilika za ispovijed.

Raspored misa i kateheza

Mise kroz tjedan

Katedrala u 8:00 ili 17:00 (ako su naručene sv. mise)

18:00 - Misericordija

18:00 - Franjevački samostan sv. Franje

Mise nedjeljom

08:00 - Misericordija

09:00 - Katedrala u 9:00 (na talijanskom jeziku/ messa in italiano)

10:30 - Katedrala u 10:30 Misa za narod

11:30 - Franjevački samostan sv. Franje

18:00 - Misericordija

18:00 - Franjevački samostan sv. Franje

KATEHEZE

Prvopričesnici: ---

Krizmanici: ---

Biskupija

Biskup