Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije Pula
Katedrala Uznesenja Blažene Djevice Marije

Sljedeće nedjelje je Nedjelja Muke Gospodnje (Cvjetnica), koja započinje Veliki Tjedan i ujedno nas uvodi u otajstvo muke, smrti i uskrsnuća Isusa Krista. Svečani obredi u katedrali započinju u nedjelju procesijom sa palmama u 10.sati od Foruma prema katedrali. Svetu misu predvodit će mons. Ivan Milovan – porečki i pulski biskup u miru. 

Raspored misa i kateheza

Mise kroz tjedan

Katedrala u 8:00 ili 17:00 (ako su naručene sv. mise)

Misericordija 19:00

Franjevački samostan sv. Franje 19:00

Mise nedjeljom

Misericordija u 8:00, 19:00

Katedrala u 9:00 (na talijanskom jeziku/ messa in italiano)

Katedrala u 10:30 Misa za narod

Franjevački samostan sv. Franje 11:30, 19:00

KATEHEZE

Prvopričesnici: ---

Krizmanici: ---

Biskupija

Biskup