1. Pred nama je Uskrsni, Vazmeni Tjedan, gdje Crkva na poseban način slavi svakog dana Uskrsnuće Isusa Krista. Neka što duže živi u nama i u našim obiteljima radost ovog događaja!
  2. Za uskrsni ponedjeljak sv.mise bit će u katedrali u 10.30 sati i u Misericordiji u 19.sati.
  3. U petak u Katedrali u 11.30 slavit će se Misa na čast sluge Božjega Egidia Bulešića. Misa će se slavit na hrvatskom i talijanskom jeziku, na misi će biti prisutni hodočasnici iz Italije. Sv. Misu predvodit će d. Joško Lištes, župnik iz župe Veli Vrh.
  4. U subotu započinjemo duhovnu pripremu za proslavu Svetkovine Nedjelje Božanskoga Milosrđa. U Katedrali u 18h bit će kateheza, u 19h Sv. Misa i Euharistijsko klanjanje, a u 20h druženje. Ovaj dan neće biti mise u Misericordiji (nakana koja je naručena u Misericordiji slavit će se u Katedrali).
  5. Sljedeće nedjelje je svetkovina Božanskog Milosrđa. U 14h u Katedrali bit će klanjanje a u 15h svečana sv.misa. Katehezu i Sv. Misu u subotu i u nedjelju predvodit će p. Ivan Dominik Iličić – dominikanac iz Rijeke. Osim toga sv. mise bit će kao svake nedjelje.