Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije Pula
Katedrala Uznesenja Blažene Djevice Marije

U četvrtak Crkva slavi Sv. Antuna Padovanskog. Naša susjedna župa Sv. Antuna slavi svoga zaštitnika. Na samu svetkovinu jutarnje svete mise su u 7, 8, i 9 sati. U 10:30 predvodi Vlč. Milan Mužina. A svečana sveta misa bit će navečer u 19:00 sati, koju će predvoditi mons. Dražen Kutleša, biskup porečki i pulski.

U petak u Misericordiji bit će cjelodnevno klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom od 8 do 19 sati. Bit će isto tako i prilika za sv. ispovijed.

Ove godine naša biskupija organizira hodočašće za ministrante, u ponedjeljak 17.6. u Svetište Krvi Kristove u Ludbreg i u Varaždin. Autobus kreće s veslačkog kluba u 6 sati ujutro, a iz Varaždina kreće u 16 sati. Neka se ministranti jave do 14.6.

Raspored misa i kateheza

Mise kroz tjedan

Katedrala u 8:00 ili 17:00 (ako su naručene sv. mise)

Misericordija 19:00

Franjevački samostan sv. Franje 19:00

Mise nedjeljom

Misericordija u 8:00, 19:00

Katedrala u 9:00 (na talijanskom jeziku/ messa in italiano)

Katedrala u 10:30 Misa za narod

Franjevački samostan sv. Franje 11:30, 19:00

KATEHEZE

Prvopričesnici: ---

Krizmanici: ---

Biskupija

Biskup